Sylwetki trenerów

trenerzy

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o trenerach, którzy zajmują się uczestnikami zajęć. Są to osoby z dużym doświadczeniem sportowym, którym chcą podzielić się najmłodszymi adeptami. Zdobyliśmy odpowiednie kwalifikacje, dzięki którym możemy zaoferować ciekawe zajęcia  dostosowane do możliwości dzieci i młodzieży. Jesteśmy zespołem doświadczonych trenerów, ukierunkowanych na pobudzenie najmłodszych do aktywności fizycznej. Specjalizujemy się w lekkoatletyce, dlatego stawiamy na ćwiczenia z zakresu "królowej sportu". Nasi podopieczni są dla nas szczególnie ważni. Staramy się zaszczepić im miłość do sportu i związanej z tym rywalizacji. Zachęcamy do uprawiania dyscyplin, które kojarzą się wielkimi, polskimi sportowcami. Młodzi wysportowani ludzie to zdrowi i sprawni dorośli.


trener Lićwinko KamilaKamila Lićwinko, czyli założycielka, trener główny oraz koordynator pracy Akademii, ale nie tylko… Tym którzy nie znają Kamili, przybliżymy jej najważniejsze sportowe osiągnięcia. Jednym z największych osiągnięć Naszej Pani trener było zdobycie tytułu Halowej Mistrzyni Świata na zawodach rozgrywanych przed własną publicznością w Sopocie, był to jeden z pierwszych dużych sukcesów, do których możemy także zaliczyć 3 miejsce na Mistrzostwach Świata w Londynie (warto zauważyć, że Kamila w Mistrzostwach Świata zajmowała też miejsca tuż za podium, tj. 4,5,6,7), 3 miejsce na Halowych Mistrzostwach Świata w Portland oraz Halowych Mistrzostwach Europy w Pradze. Kamila jest także Mistrzynią Uniwersjady, dwukrotną zwyciężczynią Drużynowych Mistrzostw Europy oraz rekordzistką Polski w skoku wzwyż (199 cm na stadionie, 202 cm w hali ). Sukcesów w innych mitingach nikt nie zliczy, ale ilość medali zdobytych na Mistrzostwach Polski już tak – Pani trener we wszystkich kategoriach wiekowych zdobyła ich łącznie 35 w tym 23 złote.

Kamila prywatnie angażuję się w różne akcje wspierające dzieci oraz młodych sportowców, jest ambasadorką Fundacji NASZPIKOWANI, była też ambasadorką Akademii Sportowej Veolii, Fundacji Sportowcy Dzieciom oraz wielu innych.

Lokalizacje, w których Pani Kamila prowadzi zajęcia: Białystok, Bielsk Podlaski, Łapy.

 

Żynel MagdalenaMagdalena Żynel: W Naszej Akademii zajmuje się najmłodszymi adeptami sportu. Prowadzi kreatywne zajęcia dla przedszkolaków, podczas których dzieci mogą rozwijać się wszechstronnie w przyjaznej atmosferze.

W czasie swojej kariery sportowej była specjalistką od biegów sprinterskich, z powodzeniem rywalizowała na dystansach od 60 do 400 metrów. Przez wiele lat reprezentowała Białostocki klub sportowy Podlasie Białystok, wielokrotnie była finalistką Mistrzostw Polski w Lekkoatletyce. Jej rekordy życiowe : 60 m – 7.59, 100 m – 11.74, 200 m – 23.99, 400 m – 57.45. Niestety kontuzja podczas jednego z treningów przerwała jej przygodę ze sportem. Od tego czasu nasza Pani trener realizuję się w pracy z młodzieżą jako nauczyciel wychowania fizycznego.

Lokalizacje, w których Pani Magda prowadzi zajęcia : Białystok

 

Lićwinko MichałMichał Lićwinko: specjalista w rzutach i skokach lekkoatletycznych, w naszej Akademii trener starszaków i grup zaawansowanych.

Podczas swojej sportowej kariery specjalizował się w pchnięciu kulą. Był wielokrotnym Medalistą Mistrzostw Polski. Absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego i Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki.

Po zakończeniu kariery sportowej został trenerem skoku wzwyż w Polskim Związku Lekkiej Atletyki. Jako trener pracował 10 lat. Trener naszej Pani Kamili oraz Sylwestra Bednarka, którego doprowadził do tytułu Halowego Mistrza Europy.

Lokalizacje, w których Pan Michał prowadzi zajęcia: Białystok, Bielsk Podlaski